Klimatizace - elektrobezpecne

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Klimatizace

Tepelná čerpadla klimatizace DAIKIN > Klimatizace DAIKIN

Nová definice klimatizace
Klimatizace znamená mnohem více než jen ochlazování vzduchu; nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu, abyste se tak mohli po celý rok těšit z dokonalého komfortu.  Zvyšování cen energií a neustále rostoucí obavy o životní prostředí znamenají, že klimatizování budov musí být také energeticky účinné. Klimatizační systém Daikin s tepelným čerpadlem nabízí kompletní řešení typu vše v jednom, které zajistí bezkonkurenční výkon a energetickou účinnost a současně chrání prostředí, ve kterém žijete.


Energeticky chytrá řešení

V důsledku stále se zvyšujících cen energií je nyní více než kdy jindy důležité, aby klimatizace byly co možná nejúčinnější. Naše klimatizace s tepelným čerpadlem jsou stejně tak energeticky chytré jako stylové. Nabízejí individuální regulaci místností, týdenní plánování a snímače nepřítomnosti, díky nimž dokáží snížit spotřebu energie v době, kdy není nikdo doma.


Stylové, tiché jednotky

Stylové jednotky Daikin získaly řadu ocenění za design. Nabízíme široký sortiment nástěnných, parapetních a podhledových jednotek, které zapadnou do každého interiéru. Provoz jednotek je téměř nepostřehnutelný, a v místnostech jsou tak udržovány dokonalé podmínky pro bydlení.


Perfektní pro nové domovy a rekonstrukce

Flexibilní klimatizace Daikin s tepelným čerpadlem jsou ideálním řešením, ať již svůj dům renovujete, nebo jste se rozhodli stavět nový od základů. Nezáleží na stáří vaší budovy, vždy se totiž můžete spolehnout na klimatizaci Daikin s tepelným čerpadlem, která vám bude po mnoho spolehlivě sloužit bez ohledu na počasí.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky