ALTHERMA LT 55°C - elektrobezpecne

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ALTHERMA LT 55°C

Tepelná čerpadla klimatizace DAIKIN > Tepelná čerpadla DAIKIN

Alterma LT

DAIKIN Tepelná čerpadla Daikin Altherma LT
Nízkoteplotní systém, topná voda do 55°C


Přirozená volba
4 výhody nového nízkoteplotního tepelného čerpadla Daikin Altherma

ŠETŘÍ PROVOZNÍ NÁKLADY, UDRŽUJE OPTIMÁLNÍ POHODLÍ
Pokročilá technologie tepelného čerpadla Daikin Altherma nabízí úspory a příjemnou teplotu místnosti. Jak? Tato technologie přizpůsobuje výkon požadavkům, používá komponenty šetřící energii a výkon je řízen inteligentními ovladači.


Systém Daikin Altherma je správně dimenzován pro váš dům, proto neplatíte za zbytečný výkon. Jeho srdcem je vysokovýkonný kompresor, dodávající maximální výkon při minimální spotřebě energie.

Inteligentní ovladače zajišťují maximální úsporu energie ve všech ročních obdobích – i ve velmi chladném počasí – udržují provozní náklady na nízké úrovni. K tomu připočtěte nenáročnou údržbu a vynikající hodnocení energetické účinnosti. Celkově instalace Daikin Altherma přináší krátkou dobu návratnosti investic a efektivní provoz za všech podmínek.

DOKONALE VYHOVUJE POŽADAVKŮM NOVOSTAVEB A NÍZKOENERGETICKÝCH DOMŮ
Stavíte nový dům? Chcete snížit energetickou náročnost vašeho stávajícího domu? Systém Daikin Altherma je ideálním řešením. Slučuje vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v jednom systému a poskytuje tak maximální pohodlí po celý rok.


Ať již renovujete existující budovu nebo stavíte novou, Daikin Altherma je ideální řešení pro topení/chlazení. Vhodné pro všechny klimatické podmínky. Systém je vytvořen tak, aby odolal nejnáročnějším zimním podmínkám a zajistit stabilní vnitřní teplotu ve vašem domě.

Navíc může být systém připojen ke všem typům radiátorů, které se používají v moderní bytové výstavbě. To zahrnuje podlahové topení, radiátory, topné spirály a konvektory tepelného čerpadla. Výsledek: jeden systém pro pohodu po celý rok.

KOMPAKTNÍ ŘEŠENÍ S UŽITKOVOU TEPLOU VODOU
Pokud hledáte řešení „vše v jednom“, pak je pro vás odpovědí tepelné čerpadlo Daikin Altherma. Vnitřní jednotka kombinuje topení a chlazení s ohřevem teplé vody. Kompaktní jednotka má malý půdorys, ale nabízí velké výhody.


Díky půdorysu 600 x 728 mm vnitřní parapetní jednotka Daikin Altherma zabírá minimální prostor. Součástí je velkokapacitní zásobník 180 nebo 260 l s menšími tepelnými ztrátami v porovnání se standardními zásobníky. Inteligentní ovladače nabízejí možnost stanovení rozvrhu (zahřívání zásobníku ve stanovenou denní dobu) a funkci přihřívání (automatické přihřívání ve chvíli, kdy teplota klesne pod zvolené minimum).

SNADNÉ INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
Systém Daikin Altherma využívá sofistikované ovládání, které má i funkci rozšířené správy spotřeby energie. Uživateli slouží velký panel displeje. Ovládání velmi snadno pochopíte i ovládáte.


Uživatelská nastavení systému Daikin Altherma se provádějí na velké a snadno čitelné obrazovce pomocí intuitivní a snadno pochopitelné nabídky. Zahrnuje časovače pro topení, chlazení a ohřev užitkové vody. Tím jsou zajištěny stabilní teploty v místnostech pro vyšší pohodlí a správná teplota užitkové vody pro vyšší efektivitu. Podrobnější nabídky nabízejí další informace a rozšířenou možnost ovládání spotřeby energie.

Na druhou stranu zjednodušené nabídky zobrazují pouze vnitřní teplotu a umožňují změnu jejího nastavení.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky